top of page

O nás

Firma Gastromir vznikla v roku 1995. Postupne sme sa rozvíjali rozširovaním sortimentu a služieb do dnešnej podoby veľkokapacitnej kuchyne, ktorá spĺňa požiadavky Európskej únie. Prevádzka sídli v priestoroch SPU Nitra - ŠJ Mladosť.

Zabezpečujeme prípravu jedál pre univerzity, podniky a firmy v Nitre aj širokom okolí, pre nadnárodné spoločnosti i priemyselné parky. Dopravu zabezpečujeme vlastným vozovým parkom. Budujeme trvalo udržateľnú zamestnanosť. Zamestnávame desiatky ľudí, z ktorých väčšina je v dlhoročnom pracovnom pomere.

 

Taktiež spolupracujeme so školami v odbore kuchár – čašník a podieľame sa na praktickej výuke ich žiakov :

 

- Stredná odborná škola gastronómie a cestovného ruchu Nitra - Levická

- Stredná odborná škola potravinárska Nitra - Čermáň

 

Našou prioritou je pripravovať racionálnu a kvalitnú stravu, pričom sa snažíme prispôsobovať požiadavkám stravníkov. Stravu pripravujeme podľa receptúr jedál pre spoločné stravovanie a dodržiavame zásady HACCP, SHP. Čerstvá zelenina je do šalátov zaraďovaná počas celého roka, doplňovaná o sterilizovanú a kvasenú zeleninu. Na prípravu múčnych jedál, knedlí, zemiakovej kaše, halušiek... sa u nás nepoužívajú polotovary! Príprava je porovnateľná s domácou kuchyňou. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás dôležitá. Aj na základe ich požiadaviek sa neustále zdokonaľujeme.

Prezentačné videá:

Video č. 1

Video č. 2

bottom of page